Naucz się zarządzać ryzykiem podczas trzeciej edycji Kampusu

Zarządzanie ryzykiem w projektach, to jeden z najważniejszych, a zarazem najtrudniejszych elementów w zarządzaniu projektami. Dlatego nie mogło zabraknąć szkolenia z tego obszaru w programie trzeciej edycji naszego wydarzenia. Trenerem, który poprowadzi „Praktyczne zarządzanie ryzykiem w projektach” jest Krzysztof Witkowski.

Krzysztof jest konsultantem w zakresie zarządzania strategicznego, zarządzania programami, portfelami oraz projektami, a także wdrażania systemów zarządzania projektami. Posiada 16 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami. Ponadto:

• Jest autoryzowanym Trenerem Zarządzania Projektami IPMA Polska
  • Posiada Certyfikat Senior Project Manager IPMA lev. B oraz Certyfikat Prince2 Practitioner
  • Współpracował z zespołami projektowymi m.in. PGNiG S.A. PSE S.A. JSW S.A., JSW Koks sp. z o.o. Nowy Styl Group, Urząd Miasta Jaworzno
  • Brał udział w opracowaniu dedykowanych metodyk zarządzania projektami m.in. PSE S.A., LW Bogdanka S.A., JSW S.A. UM Jaworzno
  • Od 2005 roku pełni funkcję kierownika merytorycznego studiów podyplomowych Zarządzanie projektami w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. J. Tischnera w Krakowie

Po ukończeniu dwudniowego szkolenia „Praktyczne zarządzanie ryzykiem w projektach” będziesz:

• Posiadać znajomość technik i narzędzi wykorzystywanych w identyfikacji, ocenie i analizie ryzyk oraz podejmowaniu reakcji na ryzyka
  • Umieć zastosować podstawowe narzędzia zarządzania ryzykiem w swoim projekcie
  • Wiedzieć, w jaki sposób zarządzać ryzykiem przed, w trakcie i po zakończeniu projektu oraz co to jest i jak uzyskiwać korzyści z systemowego zarządzania ryzykiem
  • Znać praktyczne metody oddziaływania na zidentyfikowane ryzyka
  • Potrafić skutecznie zmniejszyć poziom ryzyka projektu

Jeśli to jest wiedza i umiejętności, których potrzebujesz Ty i Twój zespół, to kliknij tutaj i zapisz się już dziś na to szkolenie w promocyjnej cenie Early Bird.

W tym roku spotykamy się już po raz trzeci w Hotelu Uroczysko **** SPA&Business w Cedzynie w dniach 7-9 października. Będą to trzy dni wypełnione nauką, współpracą, networkingiem i wieloma merytorycznymi dyskusjami. Oczywiście nie zabraknie czasu na odpoczynek i integrację, a sprzyja temu zarówno Hotel Uroczysko, jak i sama Cedzyna.

W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie:
Wiadomości: kampus@pm2pm.pl
Telefony: +48 503 168 058