Tiba Managementberatung GmbH partnerem wydarzenia

Tiba Managementberatung GmbH partnerem wydarzenia

Do grona partnerów trzeciej edycji Kampusu Zarządzania Projektami dołączyła Tiba Managementberatung GmbH, międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w zarządzaniu projektami, procesami i zmianami. 

Tiba świadczy usługi w zakresie zarządzania projektami w formie doradztwa, coachingu, szkoleń i wsparcia operacyjnego projektów na całym świecie dla różnych branż i projektów. Działając na skalę międzynarodową, zatrudnia ponad 150 pracowników oraz około 50 stowarzyszonych partnerów w rozszerzonej sieci. Swoje działania opiera na autorskim modelu krzyżowym, który pokazuje, w jaki sposób w ramach jednego projektu, w jednym oddziale i w firmie jako całości, oddziałują na siebie cztery wymiary sukcesu: 

  • „Ludzie i nastawienie”, 
  • „Organizacja i kultura”, 
  • „Procesy i metody”,
  • „Technologia i oprogramowanie”.

Firma została założona w 1989 roku przez Tilla Balsera, który nadal jest właścicielem i dyrektorem generalnym. Funkcję Dyrektora Zarządzającego Tiba Managementberatung GmbH pełni Richard Wagner, ekspert w zarządzaniu projektami, programami i portfelami projektów, były Prezydent IPMA World i Przewodniczący Rady, Honorowy Przewodniczący GPM (Niemieckiego Stowarzyszenia Zarządzania Projektami). Richard poprowadzi dwudniowe szkolenie „Project Portfolio Management – doing the right projects right”. 

 

Zapraszamy do zapisów, a w razie pytań do kontaktu:

📧 kampus@pm2pm.pl

☎️ +48 503 168 058