Termin Kampusu Zarządzania Projektami przełożony

Od początku pandemii z dużą uwagą śledzimy sytuację związaną z koronawirusem w Polsce. Pierwszy lockdown w marcu 2020 roku zastał nas w trakcie przygotowań do trzeciej edycji Kampusu Zarządzania Projektami. Wtedy jeszcze nikt z nas nie wiedział jak długo nie będziemy mogli bezpiecznie spotkać się na salach szkoleniowych. Mieliśmy jednak nadzieję, że wkrótce sytuacja będzie na tyle bezpieczna, że nic nie stanie na przeszkodzie w organizacji naszego wydarzenia.

Tak się jednak nie stało i niestety napływające do nas każdego dnia informacje o tempie szczepień nadal nie pozwalają nam z optymizmem patrzeć w przyszłość Kampusu Zarządzania Projektami. Przekładaliśmy termin wydarzenia już dwukrotnie, nie chcemy tego robić po raz trzeci. Dlatego tym razem przychodzimy do Was z informacją, że trzecia edycja Kampusu Zarządzania Projektami odbędzie się. Jednakże termin ustalimy wtedy, kiedy sytuacja związana z koronawirusem pozwoli na to, by móc wspólnie zdobywać wiedzę i nowe kompetencje bez strachu o zdrowie i bezpieczeństwo.

O nowym terminie trzeciej edycji Kampusu Zarządzania Projektami poinformujemy na stronie internetowej, w mediach społecznościowych oraz w newsletterze pm2pm. Dlatego zachęcamy do pozostania z nami, subskrypcji newslettera oraz śledzenia naszych kanałów.

W razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji:
📧 kampus@pm2pm.pl
☎️ +48 503 168 058